Dlaczego aloes forever jest wart swojej ceny

Aloes znany też jako Aloe Vera, zawiera w sobie aż 18 z 22 aminokwasów ,które znajdują się w naszym organizmie. Z czego 9 to aminokwasy egzogenne, co oznacza że nasz organizm nie potrafi samodzielnie ich wytworzyć, a są one konieczne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała. Aloes(http://www.forever.iq.pl) zawiera również tzw. pierwiastki śladowe takie jak np. mangan, których minimalne ilości w organizmie zwiększają odporność.

Prawdą jest, że jeżeli chodzi o minerały to aloes nie jest bogatszy od tabletek witaminowych ale nie da się ukryć, że korzystniej jest przyjmować minerały w naturalnej postaci, niż te, które są sztucznie przetworzone i chemicznie uzyskane. Jest to kolejny dowód na to że dieta oparta wyłącznie na tabletkach jest bardzo błędna, co potwierdza doświadczenie jakie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, polegające na karmieniu grupy osób przez 30 dni wyłącznie preparatami zawierającymi najpotrzebniejsze dla organizmu substancje.
Okazał się że po zakończeniu eksperymentu znacznie pogorszyła się forma uczestników. Co interesujące – świeżo ścięty aloes zawiera pełną gamę makro i mikro składników koniecznych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Dla klienta bardzo ważne jest aby uważać na produkty aloesowe, które nie posiadają odpowiednich certyfikatów, a zwłaszcza certyfikatu IASC. Jest to gwarancja jakości i czystości miąższu aloesowego.Warto jeszcze dodać, że jedynie naturalny, pozyskiwany z roślin co najmniej 4-letnich, pozwala cieszyć się wspaniałymi właściwościami leczniczymi i pielęgnacyjnymi. Aloes dla zdrowia i urody !

 

Dodaj komentarz